Александър Уанг ще бъде следващият дизайнер с колекция за H&M. Младият талант от Ню Йорк, който е творчески директор на „Баленсиага” ще създаде колекция дрехи за мъже и за жени, както и много аксесоари.
„Имам честта да бъда част от дизайнерските проекти на H&M. Работата с техния екип е вълнуващ и забавен процес. Те са отворени за прекрачване на граници и създаване на креативна среда. Това ще бъде много добър начин повече хора да се докоснат до марката и стила на Александър Уанг", казва дизайнерът в коментар под своя снимка в Инстаграм.
Александър Уанг е едно от най-важните имена в модата днес. Той знае точно какво искат да носят хората и го прави с енергия и страст, която заразява и околните. Работата с него ще бъде невероятна", казва творческият сътрудник на H&M – Маргарета ван де Бош. Сред дизайнерите, работили с марката в миналото са Карл Лагерфелд, Стела МакКартни и Матю Уилямсън.
Снимка:
1. Дизайнерът Александър Уанг
Фото и източник: Fashion.bg